Gry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry wideo dla każdego, czyli idealny pomysł na rozrywkę

garnitur
Autor: Axami
Źródło: Axami
W dzisiejszych czasach, znacznie więcej osób ma w swym mieszkaniu komputer, właściwie dotyczy to większości rodzin w Polsce. W związku z tym, duży procent rozrywek, którym się radujemy, jest zogniskowany wokół tego urządzenia.

Escape room na obszarze Warszawy - wyśmienita zabawa i gra dla każdego

integracja
Autor: Pracownia Czekolady Victoria & F
Escape room zyskuje współcześnie coraz większą popularność. Jest to realna gra, w której gracze wchodzą do konkretnego pokoju oraz rozstrzygają zagadki, które krok po kroku dopomagają im odkryć wyjście z pokoju.

Wakacje na Mazurach – w jaki sposób zaplanować przyjemny wypoczynek w pięknym terenie Polski

droga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mazury to na pewno jeden z najcudowniejszych regionów w naszym kraju. W trakcie lata, zjeżdżają tam nie tylko Polacy, ale także liczni turyści z zagranicy.


ruszajwpolske
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Dowiedz się w czym powinieneś pić piwo!

Kucharka
Autor: DC Central Kitchen
Źródło: http://www.flickr.com
Zdaje się, że najukochańszym napojem Polaków jest piwo. Czasem sięgamy po mocniejsze trunki, lecz to piwo nieodłącznie kojarzone jest z meczem, ze spokojnym wieczorem przed telewizorem czy też wypadem ze znajomymi do baru.

Militaria online - czyli pasja podróżowania, przygoda oraz niezbędny ekwipunek

Ostatni taki ojciec
Na każdym kroku życie szykuje nam niespodzianki. Jak się okazuje, wiele życiowych testów jesteśmy w stanie zaliczyć. Aczkolwiek zdarzają się sytuacje, kiedy najmniejszy nawet błąd może kosztować zdrowie, bądź życie

Szklany ekran dla wszystkich. Co rodziny najchętniej wybierają w wolnym czasie

telewizja
Autor: tiegeltuf
Źródło: http://www.flickr.com
Oglądanie telewizji dla niejednych młodych i starszych ludzi jest świetną formą relaksu i odskoczni po godzinach pracy. Spośród szerokiej ramówki telewizyjnej, coraz regularniej i chętniej wolimy filmy dokumentalne oraz nowiny z kraju i ze świata. Ale często chcemy też zobaczyć zdumiewającą, nietypową historię prosto z kina.

Granie wciąga, ale czy coraz bardziej?

Gra sudoku
Autor: yanik_crepeau
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Dzięki temu żyje się nam wszystkim z pewnością łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Na pewno oprócz wykorzystywania sieci do opłacania rachunków, umawiania się na randki bądź planowania wycieczek, skupiamy się w niej także i na tym, żeby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.

Sposoby spędzania wolnych chwil: najróżniejsze gry towarzyskie oraz ćwiczenie w klubach fitness

rzutki
Autor: John Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjną rozgrywką w pubach przede wszystkim angielskich i holenderskich jest gra w darta. Obecnie ta popularna rozrywka stała się także profesjonalną dyscyplina sportową. Na czym ta gra polega, co jest potrzebne, by móc w nią zagrać?

W jaki sposób się zabrać za wykończenie niedużej łazienki, zalety sklepów internetowych oferujących akcesoria wykończeniowe.

online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, a jednocześnie trudne i kosztowne do urządzenia. Szczególnie jeżeli nie jest ona powierzchniowo zbyt duża, bo wówczas będzie się trzeba bardzo mocno nagimnastykować, żeby wszystko co potrzebne w niej pomieścić. A do pomieszczenia jest parę rzeczy, o czym wie chyba każdy, kto już kiedyś korzystał z mało wygodnej łazienki.

Znakomite komputery dostępne w określonych

zestaw komputerowy
Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Na krajowym rynku bez kłopotów odnajdziemy sporo profesjonalnych urządzeń komputerowych, które spełnią oczekiwania wyjątkowo wybrednego konsumenta. Warto zwrócić uwagę w dużej mierze na markę poszczególnych sprzętów, która jest znakomitą gwarancją ich satysfakcjonującej jakości. Aktualnie coraz więcej Polaków dokonuje zakupu za pomocą sieci, bo tym sposobem można znacznie zaoszczędzić – również w przypadku w pełni profesjonalnego sprzętu.