Gry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry wideo dla każdego, czyli idealny pomysł na rozrywkę

garnitur
Autor: Axami
Źródło: Axami
W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi ma w swoim mieszkaniu komputer, właściwie dotyczy to większości domostw w Polsce. W związku z tym, spory procent rozrywek, którym się radujemy, jest usytuowany wokół tego urządzenia.

Escape room na obszarze Warszawy - wyśmienita zabawa i gra dla każdego

integracja
Autor: Pracownia Czekolady Victoria & F
Escape room zyskuje współcześnie coraz większą popularność. Jest to realna gra, w której gracze wchodzą do konkretnego pokoju i rozstrzygają zagadki, jakie krok po kroku pomagają im odkryć wyjście z pokoju.

Wakacje na Mazurach – w jaki sposób zaplanować przyjemny wypoczynek w pięknym terenie Polski

droga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mazury to jeden z najpiękniejszych terenów w naszym kraju. W trakcie lata, zjeżdżają tam nie tylko Polacy, lecz także liczni turyści zagraniczni.


mazury noclegi
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Militaria online - czyli pasja podróżowania, przygoda oraz niezbędny ekwipunek

Ostatni taki ojciec
Na każdym kroku życie szykuje nam niespodzianki. Jak się okazuje, wiele życiowych sprawdzianów jesteśmy w stanie zaliczyć. Jednakże zdarzają się sytuacje, gdy najmniejsza nawet pomyłka może kosztować zdrowie, a nawet życie

Szklany ekran dla wszystkich. Co rodziny najchętniej wybierają w wolnym czasie

telewizja
Autor: tiegeltuf
Źródło: http://www.flickr.com
Telewizja dla wielu młodych i starszych ludzi jest ciekawą formą relaksu i zabawy po godzinach pracy. Spośród szerokiej oferty telewizyjnej, coraz regularniej i chętniej wyszukujemy filmy dokumentalne oraz reportaże z kraju i ze świata. Ale często chcemy również zobaczyć zdumiewającą, nietypową historię prosto z ekranu.

Granie wciąga, ale czy coraz bardziej?

Gra sudoku
Autor: yanik_crepeau
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp ma praktycznie większość ludzi. Z tej też racji żyje się nam wszystkim zdecydowanie łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Zapewne oprócz używania sieci do opłacania rachunków, umawiania się ze znajomymi czy też planowania wycieczek, koncentrujemy się w niej również i na tym, aby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.

Sposoby spędzania wolnych chwil: najróżniejsze gry towarzyskie oraz ćwiczenie w klubach fitness

rzutki
Autor: John Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjną rozgrywką w pubach przede wszystkim angielskich i holenderskich jest gra w darta. Na chwilę obecną ta ciesząca się wielką popularnością rozrywka stała się również profesjonalną dyscyplina sportową. Na czym ta gra polega, co jest niezbędne, aby móc w nią zagrać?

W jaki sposób się zabrać za wykończenie niedużej łazienki, zalety sklepów internetowych oferujących akcesoria wykończeniowe.

online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie we wszystkich domach, a równocześnie trudne i kosztowne do wykończenia. Zwłaszcza jeżeli nie jest ona największa powierzchniowo, bo wówczas będzie się trzeba bardzo mocno nagimnastykować, żeby wszystko co potrzebne w niej zmieścić. A do zmieszczenia jest parę rzeczy, o czym wie chyba każdy, kto miał okazję korzystać z mało wygodnej łazienki.

Znakomite komputery dostępne w określonych

zestaw komputerowy
Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszym rynku bez problemów znajdziemy sporo profesjonalnych urządzeń komputerowych, które wpiszą się w wymagania wyjątkowo wybrednego konsumenta. Warto zwrócić uwagę w dużej mierze na markę poszczególnych sprzętów, która jest najlepszą gwarancją ich wysokiej jakości. Aktualnie bardzo wielu Polaków dokonuje zakupu za pośrednictwem sieci, bo tym samym można znacznie zaoszczędzić – także w przypadku jak najbardziej profesjonalnego komputera.

Markowe artykuły szpiegowskie - zegarek szpiegowski, długopis z kamerą i wiele innych

zdjęcia z długopisu z kamerą
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Markowe artykuły szpiegowskie, takie jak na przykład długopis z kamerą bądź szpiegowskie zegarki, znajdują się w asortymencie wielu różnych sklepów. Kamery szpiegowskie to perfekcyjne narzędzie, które zapewnia dyskrecję, wskutek tego znakomicie sprawdzą się w wielu rolach, przykładowo do kontroli rodzicielskiej bądź nadzoru pracowniczego.