Nagranie płyty musi zostać zrobione na odpowiednim poziomie

Nowe zespoły muszą znaleźć sposób przebicia się

Jeśli patrzymy na jakąkolwiek scenę muzyczną, można odnieść wrażenie, że okazuje się być już ona zamknięta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo początkującego, bo przeważnie pojawiają nam się przed oczami te same osoby. Prawda okazuje się być taka, że początkujące zespoły powinny mieć ogromną siłę przebicia, powinny nagrać demo tak dobre, by chociaż jedno studio nagrań chciało nagrać ich płytę i wspierać w podążaniu do osiągnięcia sukcesu.

[…]

Czytaj dalej… from Nagranie płyty musi zostać zrobione na odpowiednim poziomie

Najlepsza muzyka

Niełatwo się nie zgodzić z tymi komentatorami, którzy dostrzegają zupełny upadek popu. W tym roku odbyło się rozdanie wyróżnień stacji MTV, na którym występowała idolka młodzieży Miley Cyrus. Jej show był bezmyślnym epatowaniem seksem, co wywołało straszny niesmak wśród widzów i recenzentów. Od wielu lat można dostrzec, że muzyka przestała mieć znaczenie – teraz rządzą krótkie teksty, nieskomplikowane bity i epatowanie golizną oraz przywiązaniem do dóbr materialnych.

[…]

Czytaj dalej… from Najlepsza muzyka

Interesujące zespoły

Znakomity prezent na urodziny nie jest za łatwo. Niestety, podejmowanie ogromu mniej bądź bardziej kluczowych wyborów co do zakupienia idealnego prezentu pochłania w dzisiejszych czasach bezcenny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie prędko przez palce. W globalnej dobie dużego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania choćby byle zakupy drobiazgów, mogą czasami wydać się sprawami skomplikowanym, jak i mocno denerwującym.

[…]

Czytaj dalej… from Interesujące zespoły

Muzyka z Islandii jest porywająca

Co prawda nierzadko można przeczytać, że o gustach muzycznych nie ma większego sensu dyskutować, ponieważ i tak takie dysputy do niczego dobrego nie są w stanie prowadzić, to jednakowoż można zasadniczo lekko pokusić się o krótką dysputę odnośnie gustów. A więc jakie składanki płyty cd/dvd, które w ostatnim czasie zostały opublikowane na rynku muzycznym są istotnie godne uwagi?

[…]

Czytaj dalej… from Muzyka z Islandii jest porywająca

Części komputerowe są coraz szybsze

Jeszcze stosunkowo niedawno jeśli chcieliśmy przesunąć coś z jednego komputera na drugi, to byliśmy zmuszeni to nagrywać na płyty CD, albo na specjalne dyskietki o których istnieniu niektóre pokolenia nie mają nawet świadomości. Jednak technologia obecnie idzie szybko do przodu, a co się z tym wiąże, w tej chwili do przenoszenia informacji oferowane są nam nieduże urządzenia. Tak samo przemieniały się gry, w które mamy okazję grać, te obecne mają możliwość uradować nawet najbardziej wymagającego gracza.

[…]

Czytaj dalej… from Części komputerowe są coraz szybsze