gracze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na jakiego typu sprzęcie dziś poleca się grać w gry?

kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka prezentuje się obecnie całkowicie odmiennie, niż przed kilkunastu laty. Obecnie panują gry pod najróżniejszą postacią, a pograć naprawdę jest a czym. W zasadzie większość ludzi posiada obecnie komórkę albo dotykowy smartfon, których możliwości obliczeniowe znacznie przewyższają komputery sprzed dekady. Już na tych malutkich sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, czyli tabletów.

Popularne mity mające związek z grami

screen z gry watch dogs
Autor: 2 TOP
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu człowiekowi oczywiście należy się szacunek, w końcu należy traktować bliźniego jak siebie samego. Jednakowoż gdy wysłuchuje się tych ludzi, którzy bardzo negatywnie wypowiadają się o grach, tak jakby w spokojnemu człowiekowi praktycznie odzywają się bardzo głęboko skrywane instynkty! Bo cóż za słabe myślenie - w żadnym przypadku nie można myśleć, że typowy gracz robi coś nieodpowiedniego gdy na pewien czas odpali grę.

W co pograć

dla graczy
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Od małego każdy musi być dziś uczony obsługi najnowszych urządzeń, takich jak laptopy jak również tablety oraz poruszania się po sieci. W nowym tysiącleciu nie warto grzęznąć na etapie tradycyjnych metod nauki.

Gry na konsole mają dużo zalet!

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ten artykuł jest dedykowany głównie takim ludziom, którzy w dalszym ciągu za bardzo stereotypowo zwykli podchodzić do kwestii grania w gry konsolowe. Przecież wyłącznie całkowity ignorant sądzi, iż przykładowo gry logiczne ps2 nie cechują się naprawdę wieloma atutami. Odbiorcy, którzy bardzo dobrze wiedzą, że gry to coś fenomenalnego niech tak naprawdę przejdą do innego tekstu, ale jeżeli ten tekst czyta teraz niewdzięcznik oczerniający niezwykły świat gierek, na pewno nie może zignorować dalszej części. Naturalnie to taki żarcik, bądź co bądź Polska jest wolnym krajem. W takim razie: jak skutecznie przekonać źle poinformowanych do gierek?

W jaki sposób poprawić komfort gry na konsoli?

zestaw do grania
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad bardzo podnosi jakość gier. Jak dokonać odpowiedniego wyboru, gdy segment tych produktów daje nam tak szeroki wachlarz produktów? Opisujemy parę interesujących opcji: