dostęp

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Granie wciąga, ale czy coraz bardziej?

Gra sudoku
Autor: yanik_crepeau
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Dzięki temu żyje się nam wszystkim z pewnością łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Na pewno oprócz wykorzystywania sieci do opłacania rachunków, umawiania się na randki bądź planowania wycieczek, skupiamy się w niej także i na tym, żeby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.

Typy gierek na xbox 360

czas na grę
Autor: Gastón Gaiduk
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna co chwilę oferuje kolejne możliwości, mające skusić graczy do wykorzystania wolnych chwil przed telewizorem albo ekranami monitorów. Większość obecnych telefonów komórkowych ma możliwość zagrania w wiele gier, również tradycyjne komputery oprócz tego, że mogą służyć do pracowania, to również chętnie wykorzystywane są do grania. Wiele osób nawet w czasie pracowniczych zajęć chętnie sobie pogrywa na przykład w proste gry logiczne xbox 360, co oczywiście nie zawsze podoba się ich pracodawcom. Komputery stają się coraz wydajniejsze, a wielbiciele grania niekiedy wydają spore sumy na zakup najnowszych graficznych układów, na jakich wszystkie gry chodzą płynnie i wydajnie.