rozgrywka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego gry karciane wciąż są popularne - zobacz

gry
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nierzadko słyszy się, że gry komputerowe i sieć WWW całkowicie wyparły standardowe sposoby zabawy i rozrywki. Nie jest to jednak do końca prawda. Gry komputerowe owszem są bardzo popularne, jednak tradycyjne formy zabawy nie zniknęły całkowicie. Warto na przykład podkreślić, że spora część gier komputerowych fabularnie oparta jest na grach planszowych czy karcianych.

W które gry lepiej jest grać: w wirtualne czy może planszówki?

screen z gry komputerowej
Autor: Swazi98chafin
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek gier jest nad wyraz dynamiczną branżą. Corocznie przybywa tu wiele tytułów. Użytkownicy nieustannie je pozyskują, gdyż w naszych ciężkich czasach gry są odskocznią od trudów dnia codziennego. Zarówno gry komputerowe, jak i planszówki cieszą się kolosalną popularnością. Jedni wolą wirtualny świat, drudzy realne spotkanie z bliższymi. W które gry bardziej opłaca się grać?

W jaki sposób możemy ograniczyć poziom stresu w miejscu pracy

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Poczynając od poniedziałku aż do piątku pracujemy. Całe dnie obsługujemy petentów, załatwiamy rzeczy rozliczne "na teraz". Stres narasta. Gdy jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi współpracownicy również podlegają nie mniejszemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konfliktową sytuację nietrudno.