strzelanki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na co trzeba uważać w kwestii gierek?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętajmy, że raczej częste przenosiny w niezwykły świat gier to w zasadzie nic niewskazanego. Jeżeli jesteśmy mądrzy, wiemy, iż od wszystkiego da się jakoś uzależnić, a więc zachowamy umiar, nie będziemy mieli z niczym problemów. Jednakże jeśli mamy zwichrowaną psychikę, w wielu przypadkach mamy wielkie kłopoty z umiarem, pewnie dołączymy do grona takich osób, którym faktycznie gry szkodzą. Prawda jest taka, że statystyczny gracz umie wyciągać sporo frajdy z grywania, co najistotniejsze, poznał granicę, zatem gry psp i tak nie stanowią dla jego osoby przeszkody, która później wygeneruje duże kłopoty, przykładowo unikanie uczęszczania na uniwerek - a są takie przypadki, zatem trzeba się postarać wystrzegać uzależnień.

Wciągające gry dla wszystkich - sprawdź tutaj

gry na xbox one
Autor: Ian Hughes
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wyraźnie powiedzieć o tym, że gry które współcześnie są przedstawiane, są tak zaplanowane, iż właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy szanse zakupić takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą mogły rozwijać własną wyobraźnię. Dla starszych mają możliwość być gry sportowe, lub logistyczne, a kiedy dorośli także pragną się zabawić w ten sposób i się zrelaksować, to z pewnością mogą ich zaciekawić popularne strzelanki, albo na przykład gry fantastyczne.