strzelanki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na co trzeba uważać w kwestii gierek?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętajmy, że dosyć częste przenosiny w świat gier to zasadniczo nic niewskazanego. Jeżeli jesteśmy kumaci, orientujemy się, iż od każdej rzeczy można uzależnić, a więc zachowamy bądź co bądź umiar, nie będziemy mieć z niczym problemów. Jednakowoż jeżeli mamy zwichrowaną psychikę, w wielu przypadkach mamy ogromne kłopoty z zachowaniem umiaru, pewnie dołączymy do grupy takich osób, którym w istocie gierki zaszkodziły. Fakty są takie, że typowy gracz potrafi wyciągać sporo przyjemności z grania, co najistotniejsze, zna granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla niego jakiejś przeszkody, która potem wygeneruje znaczne kłopoty, na przykład unikanie chodzenia do pracy - są takie przypadki, a więc trzeba się starać wystrzegać uzależnień.

Wciągające gry dla wszystkich - sprawdź tutaj

gry na xbox one
Autor: Ian Hughes
Źródło: http://www.flickr.com
Należy wyraźnie powiedzieć o tym, że gry które teraz są proponowane, są tak wymyślone, że właściwie każdy odnajdzie coś dla siebie. Mamy szanse kupić takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą mogły rozwijać własną wyobraźnię. Dla starszych mogą być gry sportowe, lub logistyczne, a kiedy dorośli również pragną się zabawić w ten sposób i się odprężyć, to z pewnością mogą ich zainteresować popularne strzelanki, albo na przykład gry fantastyczne.