gra

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry planszowe powróciły do łask. Gdzie możemy na nie trafić?

gry imprezowe
Autor: Rob DiCaterino
Źródło: http://www.flickr.com
Nurty w branży rozrywkowej zmieniają się, pojawiają się nowsze propozycje, ale kultowe gry raczej nie wyjdą z mody. W ostatnim czasie renesans przeżywają planszówki i widać to właściwie wszędzie. Można zagrać nie tylko w kawiarenkach, lecz też na turniejach i konwentach im poświęconych.

Różnorakie gry planszowe sklep ma szansę nam dać

gra
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Był okres w którym zdawało się, że gry komputerowe na zawsze zajęły miejsce gier planszowych oraz już tego miejsca nie odpuszczą. Jednak spoglądając na sprzedające się planszówki, dzieje się tak, że są one coraz częściej nabywane i to nie jedynie z typu tych, w które mają możliwość już grywać nawet małe dzieci.

Wii ma szansę nam zagwarantować niesamowity weekend

nowy xbox w pudełku
Autor: Arthur Caranta
Źródło: http://www.flickr.com
PS 3 posiada świetne gry

Bardzo często chcąc zrelaksować się po pracy szukamy różnych gier, które zezwolą nam odciążyć umysł i sprawić, że będziemy mogli choć przez chwilę skoncentrować się na czymś odmiennym. Dlatego właśnie znacznie częściej ludzie nabywają przeróżnego typu konsole, takie jak ta Wii, produkowana przez japońską firmę Nintendo, która proponuje ciekawe gry zaspokajające pragnienia praktycznie każdego gracza.

Planszówki są świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe są znacznie mocniej rozbudowane

Dopóki nie było komputerów, a przynajmniej nie były one tak uniwersalne, obywatele lubili przeżywać czas nad grami planszowymi. Zezwalały one w przyjemnej atmosferze spędzić dzień z rodziną, ucząc zdrowej rywalizacji, umiejętności zwyciężania, jak i przegrywania, a najmłodsi mogli ćwiczyć liczenie i czytanie. W miarę jak pojawiały się gry komputerowe te planszowe powoli odchodziły w zapomnienie, mimo wszystko ostatnimi czasy na nowo wracają do naszych domów.

W które gry lepiej jest grać: w wirtualne czy może planszówki?

screen z gry komputerowej
Autor: Swazi98chafin
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek gier jest bardzo dynamiczną specjalnością. Corocznie przybywa tu wiele tytułów. Użytkownicy ciągle je pozyskują, bo w naszych trudnych czasach gry są oderwaniem się od trudów codzienności. Zarówno gry planszowe, jak i komputerowe cieszą się ogromną popularnością. Jedni wolą wirtualny świat, drudzy realne spotkanie z bliższymi. Które gry są lepsze: planszowe czy wirtualne?

W jaki sposób możemy ograniczyć poziom stresu w miejscu pracy

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Poczynając od poniedziałku do samego piątku realizujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy klientów, załatwiamy sprawy rozliczne "na już". Stres wzrasta. Jeżeli jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi koledzy także podlegają niemałemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konfliktową sytuację nietrudno.

Czy gra The Sims jest lubiana?

gra
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się obecnie rzeczywiście dużą popularnością. Regularnie na rynku pojawiają się interesujące propozycje, nie tylko gier, ale również zaawansowanych konsol, które błyskawicznie zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej lubianych gier na świecie, jaka zdobyła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.

Najstarsze komputerowe gry nie były wyrafinowane, lecz to wszystko wynikało z dużego ograniczenia sprzętowego

gry komputerowe
Komputery od wielu lat są obecne w naszym życiu, obecnie w większości domów, mieszkań i firm znaleźć można czy to duży komputer stacjonarny, czy też lekki, niewielki notebook. Wielu ludzi stosuje komputery do pracy zawodowej, ale równie dużo, jeżeli nie więcej na sprzęcie komputerowym lubi sobie od czasu do czasu zagrać. Pierwsze komputerowe gry były bardzo proste, lecz to wszystko wynikało z dużego ograniczenia sprzętowego.

Gry, jakie aktywizują twórcze myślenie

gra
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe odznaczają się dzisiaj bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ są świetnym sposobem na nudę. W dodatku, dostarczają emocji, które z reguły są nieosiągalne w normalnym życiu. Warto jednakże starać się wybierać takie propozycje, jakie nie będą wyłącznie rozrywką, ale dadzą możliwość również na rozwijanie swojej wyobraźni i posiadanych umiejętności - między innymi strategiczne. Sporo gier, jakie są oferowane na dzisiejszym rynku wymaga myślenia, dlatego na pewno każda osoba będzie mogła odszukać najlepszą dla siebie propozycję.

Rozwój gier komputerowych

gry
Ludzie grali w gry od bardzo dawna. Jest to sposób na rozrywkę, a czasem rywalizację. Jedną z pierwszych rozrywek znanych człowiekowi są szachy. Pierwsze wzmianki pisemne o tej grze pochodzą z IV wieku z Persji, dokąd szachy przywędrowały z Indii. Gramy również w inne gry, przykładowo wymienię tylko domino, gry w kości, czy też piłkę nożną.