PC

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nadchodzi nowa generacja

przykładowa gra na PlayStation4
Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Nieubłaganie zbliżają się 2 głośne premiery – w ofercie pojawią się nowe konsole od potentatów elektroniki. Sprawdźmy, czy naprawdę warto wyczekiwać na ich debiuty.

Na co trzeba uważać w kwestii gierek?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętajmy, że raczej częste przenosiny w niezwykły świat gier to w zasadzie nic niewskazanego. Jeżeli jesteśmy mądrzy, wiemy, iż od wszystkiego da się jakoś uzależnić, a więc zachowamy umiar, nie będziemy mieli z niczym problemów. Jednakże jeśli mamy zwichrowaną psychikę, w wielu przypadkach mamy wielkie kłopoty z umiarem, pewnie dołączymy do grona takich osób, którym faktycznie gry szkodzą. Prawda jest taka, że statystyczny gracz umie wyciągać sporo frajdy z grywania, co najistotniejsze, poznał granicę, zatem gry psp i tak nie stanowią dla jego osoby przeszkody, która później wygeneruje duże kłopoty, przykładowo unikanie uczęszczania na uniwerek - a są takie przypadki, zatem trzeba się postarać wystrzegać uzależnień.