Microsoft

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry konsolowe – rewelacyjna jakość

gry na xbox one
Autor: Ian Hughes
Źródło: http://www.flickr.com
Konsola gier wideo Xbox 360 to sprzęt siódmej generacji, zaproponowany przez producenta Microsoft w 2005 roku. W 2007 roku wypuszczona do użytku została wersja Elite. Nowoczesne generacji procesory, jakie użyte zostały do wykonania tego innowacyjnego urządzenia, poddano szeregowi rozmaitych testów technologicznych. Technologia 65 nanometrów sprawdza się rewelacyjnie. Początkowo była to technologia Zephyr, aktualnie oparta jest na technologii Jasper, ale w międzyczasie producent testował również Falcon.

Jaką z konsoli do gier powinniśny obowiązkowo zdobyć?

granie na PS3
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzanie wolnego czasu przez nas społeczeństwo bezsprzecznie przyjmuje niesłychanie różnorodne formy. W tym miejscu rzecz jasna należałoby dodać, że nasze zwyczaje są niejednokrotne uwarunkowane naszymi indywidualnymi oczekiwaniami, które raz za razem bywają nadzwyczaj wygórowane. Niemniej tymczasem istnieją pewne sprawdzone sposoby, dzięki którym bez wątpliwości niezmiernie skutecznie zapomnimy o wszystkich otaczających nas problemach.