Filmy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gra dla pasjonatów rozrywki na bardzo dobrym poziomie

Gra
Autor: Anders Rune Jensen
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi kochających gry skrót BF4 nie ma żadnych tajemnic. Ale dla tych osób, które gry komputerowe raczej omijają, skrót ten będzie nie do odgadnięcia. Tymczasem battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy odpalić na laptopie, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych telefonach.

Co wolno stwierdzić na temat atutów i wad grania w gry komputerowe?

PlayStation4
Autor: Lee Dyer
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe są aktualnie nadzwyczaj częstym i słynnym tematem. Co krok słyszymy o tym, że na rynku pojawiła się jakaś oryginalna gra. Masa osób regularnie grywa w gry komputerowe, tyczy się to zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na temat gier komputerowych mówi się obecnie bardzo dużo, między innymi wielokrotnie poruszaną tematyką są zalety i wady gier komputerowych. Aktualnie zdołamy wyróżnić osoby, które sądzą, że gry komputerowe są wyłącznie szkodliwe i nie mają żadnych wartości. Ale czy tak jest faktycznie? Należałoby zastanowić się nad tym jakie walory i negatywy rzeczywiście niesie za sobą granie w gry komputerowe.