W jaki sposób poprawić komfort gry na konsoli?

Każdy gracz wie, że dobry gamepad bardzo podnosi przyjemność gry. Jak dokonać najlepszego zakupu, jeśli rynek dostarcza nam aż tak szeroki wachlarz opcji wyboru? Przedstawiamy kilka interesujących opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) ma opcję działania na wszystkich platformach gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows nadaje się z większością komputerów posiadających system Windows XP oraz z konsolami Xbox360, gwarantując uniwersalny sposób obsługi i działania ulubionych gier. Dodatkowo wibracje uruchamiane w dobrych chwilach rozgrywki sprawiają, że osoba korzystająca nabiera większej wprawy w grze.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit z zasiegiem 9 metrów oraz czasie pracy około 40 godzin na bateriach technologii AA. Zaopatrzony jest w 8 przycisków oraz możliwość ustawiania poziomu wibracji w celu wydłużenie mocy zasilania. Do produktu dołączono zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, co daje możliwość ładowania ich w czasie rozgrywki. Gamepad został wyposażony w dwa sterowniki analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Gdy pragniemy poprawić komfort gry, z odsieczą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Posiada on kabel o długości ponad 9 metrów, dzięki czemu mamy swobodę poruszania w trakcie gry. Efekt zwieńczy praktycznie umieszczone 8 przycisków razem z dwoma gałkami służącymi do sterowania. Gamepad zasilany jest dwoma bateriami, które pozwalają użytkowanie do 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony wyróżnia całkowicie nowy standard bezprzewodowe przesyłanie danych za pomocą USB dzięki wprowadzeniu technologii połączenia Bluetoth. Zainstalowany był także mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia ciekawe efekty podczas gry.

Zapraszamy na nowe informacje z witryny, jeśli te, które zamieściliśmy tu, Cię do siebie przekonały. W kolejnym wpisie przygotowaliśmy dla Ciebie sporo wiadomości.

Dzięki zainstalowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, który działa w przedziale około mniej więcej 45 godzin możemy dużo dłużej cieszyć się grą.