Gry planszowe z całą pewnością spodobają się też Tobie, wypróbuj na początek jakąś z popularnych gier

Gry planszowe cieszą się coraz większą sławą. Jeśli jeszcze do niedawna wydawało Ci się, że rozpoczniesz w nie grać ponownie dopiero, kiedy Twoje maleństwo dorośnie to już dziś wiesz, że byłeś w dużym błędzie.

impreza firmowa

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku gry planszowe stały się prawdziwym przebojem! Grają w nie uczniowie, dorośli, a nawet seniorzy. Nie są one trudno dostępne, albowiem sporą część słynnych tytułów odszukamy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych i w sklepach w sieci.

To przykuwający wzrok post, jednak dodatkowo zobacz również inny podobny oraz równie nietuzinkowy materiał – my zalecamy to omówienie (https://aster-bal.com.pl/category/stroje-karnawalowe).

Na początek na pewno będziesz miał duży kłopot z doborem tytułu, w związku z tym w tej chwili polecimy Ci trzy rewelacyjne gry. Pierwszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra która podbiła serca mnóstwa osób już dwadzieścia lat temu. W tym momencie wydana w naszym państwie jest nowiutka edycja z plastikowymi częściami. Najistotniejsze informacje o grze to to, że jest to gra ekonomiczna, w której każdy z graczy wcieli się w któregoś z kolonizatorów. Zadaniem gracza jest zdobycie 10 punktów, poprzez budowanie dróg, osiedli oraz przez wylosowanych kart. Kolejną wspaniałą grą jest gra Wsiąść do pociągu, która bazuje na budowaniu dróg oraz tuneli. Jest to nadzwyczajnie bezproblemowa i przyjemna gra, a skumanie zasad naprawdę nie jest kłopotliwe. Ostatnią planszówka, jaką dzisiaj rekomendujemy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, jaka bazuje przede wszystkim na strategii.

Warto wspomnieć, że została ona utworzona na podstawie gry komputerowej, dlatego że może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
W pierwsze kolejności przetestuj jakąś z wyżej wyszczególnionych gier, a już za niedługo będziesz chciał sięgnąć po kolejny tytuł.