Aktualne ciekawostki w sprawie elektroniki i gier komputerowych

Przeglądając bieżące nowinki połączone z elektroniką, grami komputerowymi lub telefonami komórkowymi możemy spostrzec, że teraz pojawiło się dużo nowych intrygujących informacji. Jedną z nich naturalnie jest to, iż potwierdzono wiadomości o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezsprzecznie jest to świetna nowina dla osób, które mają PlayStation bądź Xbox lub chętnie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz celowo ustalone zespoły pracują nad nowatorskim sequelem przeznaczonym na inne nośniki. Zapaleńcy gier w tematyce horrorów odnajdą również dla siebie top 10 horrorow na pc.

Nie czekaj: przejdź do oferty (https://sklep.acana.com.pl/86-karma-dla-psow-malych-ras), by poznać uzupełniające info na prezentowany w tekście temat. Czekamy z niecierpliwością na twoją recenzję!

W Internecie możemy odkryć multum recenzji najlepszych gier dla miłośników dreszczyki grozy, pośród najpopularniejszy porównań pojawiły się takie gry, jak chociażby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, na dodatek w czołowej dziesiątce dużo ludzi wymienia także takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra bądź Bioshock. Rzecz jasna porównań najlepszych gier w klimacie horrorów znajdziemy współcześnie sporo, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się oczywiście prywatnymi upodobaniami w tej kwestii – gry na PC.

Pośród ciekawych nowinek pojawiły się też najświeższe wieści na temat nowego, innowacyjnego systemu Windows 10 (wejdź i sprawdź) przeznaczonego na smartfony. Bezsprzecznie wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, że system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele niezwyklej efektywny. Zainstalowanie nowego systemu niewątpliwie spowoduje, że smartfon zacznie działać szybciej, dlatego jest to niezwykle wyśmienite rozwiązanie dla telefonów, jakie regularnie się zacinają.

Interfejs jest bezproblemowy w użytkowaniu i niezmiernie przejrzysty. W nowiutkim systemie pojawiło się wiele interesujących nowości, w szczególności bardziej klarowny kalendarz oraz Outlook. Windows 10 oferuje również nowiutkie, przebudowane mapy. To wyłącznie kilka ciekawostek o jakich powiedzieliśmy, jednak bezsprzecznie pożądane byłoby samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć jakie rzeczy uległy zmianie.