Elvenar, czyli gierka osadzona w rzeczywistościach fantasy MMO

Gry komputerowe mają wiele sympatyków. Dużo osób preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych istot. Jest możliwość nauczyć się ich szczególnych ruchów. Po wspaniałym zwycięstwie podziwiamy atrybuty wizualne anime kreując osobistego, animowanego przyjaciela.

Jest możliwość zmienić rysy twarzy, make-up i kreacje, ażeby zaistniała autentyczna, jedyna w swoim rodzaju postać.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Elvenar, to osadzona w rzeczywistościach fantasy gra MMO, w której stając po stronie ludzi, czy też elfów, możemy skonstruować przyzwoicie prosperujące miasto, oddając się badaniom egzotycznych obszarów, oraz handlowi z różnymi mieszkańcami terenów. Fabuła gry przenosi nas do tętniącej życiem fantastycznej krainy, w której konkurują ze sobą dwie główne rasy.
gry anime

Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczynając grę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na użytkowane technologie, odmienny wygląd budowli i jednostek, lecz także nieco różną filozofię rozgrywki. Istotą Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej na starcie osadzie dostatku i rozbudowa jej do włóczka akrylowa wielkości potężnej metropolii. W tym celu jesteśmy zmuszeni zadbać o wytwarzanie surowców i żywności, rozszerzanie wielu technik, oraz konstruowanie potężnej armii, która zezwoli na zajmowanie nowych obszarów i umożliwi nam dominację w walce- super gry anime.

W czasie poszukiwań nowych terenów odkryjemy zamierzchłe relikty, jakie niosą ze sobą obfitość pomocnych bonusów wspomagających wytwórczość, czy rozwój wojsk. Fantastyczne animacje 3D w zestawieniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę ponad normalne normy produkcji przeglądarkowych.