Błyskotliwe pomysły na prezent dla każdego

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i wyrazić nasze uczucie. Bukiet tulipanów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, jednak czasami dobrze jest wykazać się choć szczyptą kreatywności.

spadochron

Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i nuda mogą wkraść się w nasz związek niepostrzeżenie. Jak podgrzać temperaturę w związku, dostarczyć właściwą dawkę adrenaliny, a jednocześnie przeżyć bajeczną przygodę? Lot balonem okaże się strzałem w dziesiątkę! Pozwala spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy – i dosłownie i metaforycznie. Co prawda nie lecimy sami, gdyż na pokładzie znajduje się doświadczony pilot, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Pozostaje nam jedynie cieszyć się chwilą… Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien zadowolić i romantyczną partnerkę i spragnionego przygód mężczyznę.

Zwariowana sesja (Sesje ślubne z autami) zdjęciowa to propozycja dla osób poszukujących ciągłych wrażeń, z poczuciem humoru i skorych do małych szaleństw. Konwencja zdjęć jest zależny od nas samych. Może ociekać erotyzmem, subtelnym romantyzmem lub ekstremalnie ilustrować nasze poczucie humoru. Kwestię scenerii należy przedyskutować z partnerem, albowiem nie każdy mężczyzna poczuje się swobodnie fotografowany wśród koronkowej pościeli. Propozycji, aby zadowolić oboje partnerów, jest cała masa – zaczynając od sesji w studiu, na łące, kończąc na naszych osobistych sekretach, miejscach pierwszych randek, pocałunków, dotyków.
prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla fanów motoryzacji, lubiących szybką jazdę i pisk opon, idealnym prezentem będzie wyścig na torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Nie zapominajmy, by decydując się na ”porwanie” swojego partnera w niezwykłe miejsce, w którym będzie czekać niecodzienne przeżycie, zastanowić się czego druga połówka oczekuje, o czym marzy, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeśli jest to osoba odważna i aktywna, bez cienia wątpliwości ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wcześniej wspomniany lot balonem. Dla osób ceniących relaks i spokój ducha , odpowiednie będą niezapomniane chwile przyjemności: masaż ciała lub kolacja przy świecach