Zakupy na targu staroci – najfajniejsze koncepcje na udane zakupy.

Zakupy na pchlim targu to najlepsza możliwość do odnalezienia wielu ciekawych i oryginalnych konceptów do pomieszczenia w domu, albo niezwykle ciekawej i pięknej biżuterii. Mamy niemalże pewność, że będzie to niepowtarzalna rzecz.

Na targu

Autor: rajkumar1220
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc na studiach często oczekiwałam zawsze na targ staroci, które organizowano raz na miesiąc na lubelskiej starówce. Czego tam nie można było odnaleźć! Kupiłam sobie właśnie tam moją ulubioną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Gdybyści wiedzieli jaka jest niezawodna – noszę ją już 7 lat. Jest dosłownie nie do zniszczenia i nadal świetnie wygląda. Od czasu do czasu ją czyszczę i impregnuję.. Ma styl rockowy, jest więc idealna na różnego rodzaju koncerty rock’n’rollowe.

Myślisz zapewne, jak kupować na pchlim targu?Fakt, jest to miejsce gdzie możemy zdobyć zarówno niepowtarzalny skarb, jak i nic niewarty bubel wart wg sprzedającego wartą kilkaset złotych. Z tego powodu na początku na zakupy zalecam pójść ze stałym bywalcem tego typu imprez.

Mnie wzięła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która świetnie zna się na markach ciuchów, ich podróbkach i srebrze. Uchroniła mnie przed nabyciem idealnie prezentujących się butów „Nike”. Na szczęście obczaiła pewien drobiazg wskazujący na fakt, że była to kopia.

Dużo rewelacyjnycg wskazówek i aranżacji z wykorzystaniem rzeczy znalezionych na pchlim targu znalazłam na blogu Lovingit. Blogerka pokazuje, że starocie skup staroci Warszawa mogą błyszczeć i pięknie wygladać w mieszkaniach, nawet tych nowoczesnych. Zobaczcie sami: . Z pewnością odnajdziecie rzeczy, które wykorzystacie we własnych domach.