Poszukujesz niezwykłej atrakcji bądź inspiracji na wyjątkowy upominek? Pomyśl o grze w typie escape

Impreza towarzyska, wieczór kawalerski, czy najzwyklej nudny wieczór – wyróżnia się różne okazje, kiedy poszukuje się rozrywek. Co robić, jeżeli imprezy w klubach muzycznych są już oklepane i ma się chęć na coś rzeczywiście wyjątkowego oraz niezwykłego? Można zdecydować się na świetną atrakcję, jaką są gry na żywo, jak choćby Escape Room.

escape

Źródło: foter.com

Grywałeś na komputerze? Na żywo również ci się spodoba
Żądza przygód jest nieobca wielu osobom, poszukują oni wspaniałych wrażeń oraz niecodziennych atrakcji. Namiastką podobnych przygód okazują się komputerowe gry przygodowe, w których użytkownicy powinni wykazywać się sprytem i wiedzą, lecz naturalnie bywa to namiastką bardzo małą. Jeszcze inni szukają wrażeń w kinie akcji albo horrorach. Ciekawą alternatywą dla takich ludzi okażą się gry (stół do cymbergaja) na żywo w typie escape. Nie są rozgrywane na ekranie komputera, lecz trzeba przeżyć osobiście, biorąc udział w ciekawej i tajemniczej przygodzie.

Na czym to polega?
W tego typu grach biorą udział grupy kilku osób. Zgromadzeni uczestnicy są zamknięci w specjalnym pomieszczeniu, a ich zadanie polega na tym, żeby w wyznaczonym czasie wydostać się z pokoju. Pokój naturalnie pozostaje zamknięty, ale we wnętrzu zostały umieszczone liczne wskazówki oraz ukryte przedmioty, które uczestnicy zabawy powinni odkryć i wykorzystać w swojej misji ucieczki. Zabawa wymaga współpracy całej grupy, więc najlepiej wybrać się na taką przygodę z paczką najlepszych przyjaciół. Coraz większym uznaniem cieszą się gry rodzaju escape room trójmiasto jest jednym z miast, w którym można odnaleźć pokoje ucieczki oraz oddać się wspaniałej rozrywce.

Jest dużo ewentualności
Jeżeli interesuje nas escape room Gdynia, Gdańsk i znajdujące się w pobliżu miejscowości stanowią doskonałą bazę wypadową (questrooms gdynia), by zagwarantować sobie właśnie taką rozrywkę. Jej twórcy zatroszczyli się o liczne interesujące scenariusze rozrywki, przez co na rozgrywkę można decydować się wielokrotnie lub po prostu dostosować zabawę do osobistych możliwości i preferencji. Gry w rodzaju escape radują się w naszym kraju rosnącym powodzeniem. To ciekawa alternatywa spędzania wolnego czasu, pełna wrażeń i z pewnością zdrowsza niż spędzanie czasu przed ekranem komputera. Jednocześnie jest to fajna inspiracja na nieszablonowy prezent, na przykład na osiemnastkę czy z okoliczności wieczoru kawalerskiego.