Dlaczego tak chętnie logujemy się na portalach randkowych?

Czy w internecie można poznać miłość życia? Oczywiście, co potwierdzają statystyki i…udane związki. W dzisiejszych czasach co ósma para w Europie zawiera znajomość właśnie w cyberprzestrzeni. W kraju już co siódmy amator e-randek korzysta z portali randkowych, poszukując towarzysza na resztę życia. Czy powinniśmy logować się na tego typu serwisach?

kobieta korzysta z konta internetowego

Autor: Helen Penjam
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, gdyż poznawanie potencjalnej Miłości w sieci to wielka przygoda. To my podejmujemy decyzję jakie cechy powinna mieć osoba, z którą chcemy się związać.

Poszukujesz podobnych informacji na omawiany tu temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej gry planszowe rodzinne a przekonasz się, że to było bardzo proste.

Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, flirtować, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy jedynie od nas. W poszukiwaniu ukochanej osoby, nawet kilometry nie mają znaczenia! Możemy zauroczyć się się w osobie mieszkającej pięć domów dalej, możemy w osobie mieszkającej w Anglii.

Coraz częściej słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości, obecnie jest to właściwie na porządku dziennym. A że polskie kobiety potrafią docenić wartości moralne i rodzinne, potrafią się wspaniale realizować zarówno w w roli partnerki jak i pracownika – nie zaskakuje fakt, że cieszą się tak wielkim powodzeniem w świecie. Więc warto się odważyć i zostać użytkownikiem portalu. Zwłaszcza, że nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najważniejsze w życiu – miłość.

Zanim założymy konto na portalach typu: randki przez internet, są nasze oczekiwania co do przyszłego partnera. Zgadza się, samo stawianie wymagań często nie ma sensu, albowiem miłość jest ślepa, ale plan mieć warto. Podając swoje zainteresowania czy oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.

laptop

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy jesteśmy spokojnymi osobami i chcemy w najbliższym czasie założyć rodzinę zapewne nie dogadamy się z wiecznym imprezowiczem. Każdy z nas wie jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony ukochany, w związku z tym powinno się czytać profile pod tym kątem. Nie zapominajmy jednak, że nie ideały nie istnieją nie przesadzajmy więc z długą listą oczekiwań. Trzeba poznawać, szukać, a miłość z całą pewnością się pojawi.