Granie wciąga, ale czy coraz bardziej?

Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp ma w zasadzie większość z nas. Dzięki temu żyje się nam wszystkim znacznie łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Zapewne oprócz wykorzystywania sieci do opłacania rachunków, umawiania się na potkania bądź planowania podróży, skupiamy się w tym wypadku również i na tym, aby dostarczyła nam innego typu rozrywki.

Wiedźmin, gra komputerowa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Z tej też racji coraz więcej z nas zaczyna w sieci. No i świat gier wciąga, gdyż nie da się ukryć – i to przyznają wszyscy – że kiedy raz się spróbuje, to niełatwo przestać grać. Taka forma rozrywki odpręża, wzmacnia koncentrację i powoduje, że przenosimy się w inny wymiar bez wychodzenia z domu.

Jak sądzisz? Czy omawiany wątek jest ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij w odnośnik oraz przeczytaj praktyczne informacje – wciągną Cię całkowicie.

Skoro zatem na rynku pojawiły się takie nowinki jak angry birds stella pop, czy tak samo popularne call of duty: black ops iii, to czy musimy liczyć na to, że będą one już tylko powielaniem starych schematów czy czymś całkiem nowym i zaskakującym?

Testerzy gier przyznają, że sporo jest takich produkcji, jakie nie oferują niczego nowego, poza grafiką. Prawda jest jednakże taka, że ci najbardziej rozpoznawani producenci wiedzą, że by gracz chciał spędzać wolny czas na grach, to muszą być one najzwyczajniej w świecie ciekawe, atrakcyjne i dopasowane do wymagań większości zapalonych amatorów. Jeśli nie mamy czasu, aby samemu wypróbować wszystkie nowości, to zdecydujmy się tylko na te, które testerzy uznali za godne uwagi. W ten sposób takie nowinki, jak angry birds stella pop, czy wspomniane call of duty: black ops iii nie przejdą nam koło nosa. Nie ulega wątpliwości, że świat gier komputerowych to przestrzeń, gdzie można wiele odkryć, w której możemy się doskonale bawić i w której można „odpłynąć” w zupełnie nieznany nam świat.

przykładowa gra na przeglądarkę

Autor: Lee Green
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli więc i my sami chcielibyśmy spróbować, jak to jest, to kierujmy się przede wszystkim rankingami profesjonalnych testerów gier, którzy rzetelnie je opisują sugerując nam tym samym, na co winniśmy zwrócić specjalną uwagę przy wyborze danej gry. Jak najbardziej nie pożałujemy, jeżeli już dzisiaj zweryfikujemy, co nowego w internecie piszczy i w co warto zagrać. Tym sposobem nic, co jest warte zagrania, nie przegapimy!