Najnowsze generacje najpopularniejszych konsol do gier – PlayStation 4 i Xbox One

Rodzina Playstation zwiększyła się o oryginalną, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się rokuje przyjście następnej generacji. Posiada wyszukany urok, ogromnie komfortowy gamepad z kilkoma atrakcyjnymi rozwiązaniami, jasny interfejs, opcja uruchomienia gry chwilę po zaczęciu jej instalacji, możliwość zapisania ostatnich kwadransa meczy.

Wiadomym jest, w życiu ważne jest pierwsze wrażenie. PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

bezapelacyjnie ze dawną stylistyką proponując oszczędnościowy, znacznie futurystyczny image.

Nie zwlekaj, tylko jeśli masz ochotę zgłębić ten temat, obejrzyj więcej tu (https://rarist.pl/vintage-kolekcjonerskie/kolekcjonerskie.html) a zapewne uzyskasz ważne informacje na ten wątek.

Obiektywnie patrząc, nowiutka konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą stylistykę. Konsola wygląda niezwykle szykownie i trochę enigmatycznie. Taka struktura pozwala też na coś, co pozostało zlekceważone w PS3, to znaczy możliwość postawienia aparatu w pozycji pionowej. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola najnowszej generacji, odpowiedź brzmi kategorycznie naturalnie tak. Sony udało się stworzyć konsolę, która nie tylko rewelacyjnie wygląda, lecz również idealnie sprawdza się w tym, do czego pozostała stworzona.

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za design, wyciszenie, ogromną wydajność, świetnie zaplanowany kontroler i porządnie funkcjonującą kamerkę. O designie samej konsoli trzeba powiedzieć, że jej wykwintna forma jest odpowiednia do wszystkich wnętrz i będzie je upiększać. Nowiutka postać Xbox one to coś więcej niż jedynie konsola do gier. To multimedialne główny punkt przyjemności, za pomocą którego pogadasz przez Skype z rodziną, pooglądasz telewizję, podzielisz się ze znajomymi zarejestrowanym przed chwilą fragmentem meczów czy włączysz dyspozycją głosową szczególny film.

A to wszystko bez utrudniania zabawy. Nowy, w dużej mierze lepszy sensor Kinect dodatkowo przemodelowany kontroler, pozwolą na komfortowe sterowanie każdymi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one charakteryzuje się kapitalną konsolidacją z TV, niezłą spisem tytułów początkowych, możliwością wstecznego nagrywania meczów i późniejszej edycji tego materiału. Intuicyjny interfejs, praktyczny kontroler, sposobność sterowania narzędziami podłączonymi do Xboxa one przy pomocy poleceń głosowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*