Najnowsze generacje najpopularniejszych konsol do gier – PlayStation 4 i Xbox One

Rodzina Playstation zwiększyła się o oryginalną, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się rokuje przyjście następnej generacji. Posiada wyszukany urok, ogromnie komfortowy gamepad z kilkoma atrakcyjnymi rozwiązaniami, jasny interfejs, opcja uruchomienia gry chwilę po zaczęciu jej instalacji, możliwość zapisania ostatnich kwadransa meczy.

Wiadomym jest, w życiu ważne jest pierwsze wrażenie. PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

bezapelacyjnie ze dawną stylistyką proponując oszczędnościowy, znacznie futurystyczny image. Obiektywnie patrząc, nowiutka konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą stylistykę. Konsola wygląda niezwykle szykownie i trochę enigmatycznie.

Nie ociągaj się – naciśnij ten link seat leon 2 i ciesz się stworzonymi tam świeżymi postami. Z pewnością pogłębią one Twą wiedzę na ten temat.

Taka struktura pozwala też na coś, co pozostało zlekceważone w PS3, to znaczy możliwość postawienia aparatu w pozycji pionowej. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola najnowszej generacji, odpowiedź brzmi kategorycznie naturalnie tak. Sony udało się stworzyć konsolę, która nie tylko rewelacyjnie wygląda, lecz również idealnie sprawdza się w tym, do czego pozostała stworzona.

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za design, wyciszenie, ogromną wydajność, świetnie zaplanowany kontroler i porządnie funkcjonującą kamerkę. O designie samej konsoli trzeba powiedzieć, że jej wykwintna forma jest odpowiednia do wszystkich wnętrz i będzie je upiększać. Nowiutka postać Xbox one to coś więcej niż jedynie konsola do gier. To multimedialne główny punkt przyjemności, za pomocą którego pogadasz przez Skype z rodziną, pooglądasz telewizję, podzielisz się ze znajomymi zarejestrowanym przed chwilą fragmentem meczów czy włączysz dyspozycją głosową szczególny film.

A to wszystko bez utrudniania zabawy. Nowy, w dużej mierze lepszy sensor Kinect dodatkowo przemodelowany kontroler, pozwolą na komfortowe sterowanie każdymi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one charakteryzuje się kapitalną konsolidacją z TV, niezłą spisem tytułów początkowych, możliwością wstecznego nagrywania meczów i późniejszej edycji tego materiału. Intuicyjny interfejs, praktyczny kontroler, sposobność sterowania narzędziami podłączonymi do Xboxa one przy pomocy poleceń głosowych.