Konsola, czy warto kupić? Zobacz nasze rady

Są rodzice, którzy twierdzą, iż ich dzieci spędzają całe dnie na bezmyślnym marnowaniu czasu przed monitorem. Widocznie nie dotarły do nich informacje, że korzystanie z gier z umiarem i rozwagą, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić . Dodatkowo ma wiele zalet. Udowodniono, iż osoby grające w gry potrafią przyswoić dużo więcej wiadomości, na dłużej je zapamiętują oraz stają się bardziej inteligentne.

W sklepach znajdziemy gry umożliwiające rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności planowania. Gry, które rozwijają dziecięce pasje i talenty. Mały Antek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w dorosłym życiu zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto dać się namówić na zakup konsoli?

Tym bardziej, że właśnie miała premierę jej najnowsza wersja.

Warto obejrzeć inne nasze serwisy www (www.sweet-home.pl/), żeby zgłębić inne fascynujące artykuły na podobny temat. Nie wahaj się więc i kliknij tu!

A wraz z nią, przy pomocy gry Driveclub będzie nam dane poczuć świat cennych samochodów wyścigowych. Co ciekawe, nasze zmagania mamy szanse widzieć z punktu widzenia kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy to my prowadzili samochód. Autorzy gry zadbali nawet o takie szczegóły, jak wchodzenie do samochodu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.

Jak pokazuje życie, prędzej czy później przed konsolą zasiądzie i reszta rodziny. Dla taty, wspaniałą odskocznią będzie gra the evil within, w której w końcu będzie miał możliwość spełnienia swych dziecięcych marzeń i poczucia się jak prawdziwy bohater z ponadludzkimi zdolnościami.

Zdumiewająca fabuła – to powód dla którego musimy przyszykować miejsce na półce dla tej emocjonującej gry.

Mamy z kolei, poprzez świetną zabawę, zadbają o poprawę sylwetki, a przede wszystkim dobrą zabawę. Bo konsola to również zaskakująca i przynosząca efekty alternatywa dla siłowni. Konsola do gier wzbogacona jest o czujnik ruchu, pozwalający na ruch przed ekranem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – chwile relaksu z gimnastyką. To prawda, nic nie jest w stanie konkurować z wysiłkiem na świeżym powietrzu, ale kiedy pogoda nie rozpieszcza… Właśnie w takie dni, kiedy pogoda nie motywuje nas do spacerów możemy zapomnieć o nudzie. Z padem w dłoni zanurzymy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się według naszych pomysłów. Emocje zapewnione!