Nadchodzi nowa generacja

Z hukiem zbliżają się dwie poważne premiery – na sklepowych półkach pojawią się superszybkie konsole od potentatów elektroniki. Sprawdźmy, czy rzeczywiście warto wyczekiwać na ich premiery.

monitor połączony z xbox one

Autor: Craighton Miller
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox One po wielu zapowiedziach nie rozbudził entuzjazmu zwolenników cyfrowej rozrywki. Komentarzy oceniali wyrób jako kiepsko pomyślany – pokazywano najczęściej na kiepski projekt konsoli oraz szereg bezużytecznych funkcji. Z większą radością wyczekiwany jest Playstation 4, pochodzący z Japonii. Sprzęt wpadł w oko znawcom i przeciętnym konsumentom przede wszystkim dużą wydajnością. Konsola nie może istnieć bez produkcji, które da się na niej odpalić. Obie konsole przyniosą graczom mnóstwo doskonałych tytułów. Wielu producentów w branży gier zapowiedziało już, że ich produkcje ukażą się również na nowych konsolach.

A kto musi sobie kupić najnowszą konsolę? Z pewnością ci ludzie, którzy są fanami tych platform. Zapiekli wielbiciele PC raczej nie będą ucieszeni przeznaczaniem pieniędzy na sprzęt, który już w dniu pojawienia się na sklepowych półkach będzie zacofany względem najlepszych pecetów.

Jeśli posiadasz notebooka, na którym nie chodzą najnowsze pozycje z branży rozrywki elektronicznej, pochyl się nad zakupem Xbox One (poszukaj więcej informacji tu: strona dotycząca tematu) bądź Playstation 4. W ten sposób wypracujesz wyraźnie barierę pomiędzy strefą pracy (laptop) a sferą zabawy (podpięta pod TV konsola). Jeśli chodzi o minusy konsol, trzeba najpierw napisać o cenach.

Konsola najczęściej nie jest droga, lecz wszystkie tytuły na nią są przeciętnie dwa razy kosztowniejsze od standardowych pozycji na komputer osobisty. Następną wadą jest brak możliwości ulepszania sprzętu.

Interesujący wpis? Więc z pewnością przypadnie Ci do gustu też informacja spod linku (https://www.creatio.edu.pl/kontakt/), który dla Ciebie stworzyliśmy. Wystarczy w niego wejść.

Typowy PC da się zawsze unowocześnić nowym elementem, takim jak chociażby lepszy CPU. Konsola, taka jak Xbox One, to zamknięta całość, w której nieda się nic zmienić. Mimo tego niekoniecznie pozytywnego wpisu, mam coś na deser. Jeśli sprawdzisz tytuł z pewnością będziesz miał doskonałą zabawę.