Jak zorganizować udaną firmową imprezę?

Firmowa impreza to idealny sposób na zintegrowanie pracobiorców i poprawę atmosfery panującej w miejscu pracy.
Jej przygotowanie może się wydawać skomplikowanym a także pracochłonnym zadaniem, jednakże dobry plan działania pozwoli się z nim błyskawicznie uporać.

kwiaty

Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
O czym należy pamiętać, organizując imprezy firmowe? Pierwszym krokiem powinno być określenie celu imprezy – czyli tego, co pragniemy poprzez nią uzyskać – a następnym priorytetyzowanie zadań. Zapoznawanie nowych pracowników z resztą zespołu nastręcza skupienia się na rozrywkowym aspekcie imprezy, dlatego że w swobodnej atmosferze nawiązywanie kontaktów będzie znacznie prostsze. Nagradzając konkretne jednostki za zrealizowane ponad program zamysły, chlebodawca oczekuje, że pozostali pracobiorcy poczują się zmotywowani do działania a także polepszą swoje wyniki. imprezy w stylu team building będą mieć natomiast za zadanie usprawniać komunikację oraz uefektywniać kooperację między pojedynczymi działami.

Czy w kontekście omawianego w tym materiale zagadnienia otrzymujesz właściwe odpowiedzi? Jeżeli nie, to inne materiały zobacz w serwisie (https://lemans.pl/), który znajduje się tu.

Najmniej efektywne będą konwenty okolicznościowe, na przykład bożonarodzeniowe bądź wielkanocne, jakie nie mają sprecyzowanego celu, a pracobiorcy z reguły prędko je opuszczają.

Pewnym z najważniejszych zadań w czasie organizacji imprezy firmowej będzie wybór miejsca, w którym się ona odbędzie. Powinno być ono na tyle duże, ażeby pomieściło wszystkich pracobiorców, a do tego eleganckie a także znakomicie skomunikowane z miastem.

Dobrym wyborem jest hotel, który nie tylko dysponuje dużymi salami wyposażonymi w nowoczesny ekwipunek audiowizualny – między innymi rozwijany ekran, projektor, nagłośnienie albo mikrofon – oraz profesjonalne oświetlenie, ale też oferuje mnóstwo dodatkowych usług takich jak przykładowo catering.