Kamery kompaktowe cieszą się coraz znaczniejszym powodzeniem

Kamery sportowe wytrzymałe są na przeróżne zniszczenia. Mnóstwo sportowców uwielbia chwalić się swoimi wynikami, zwłaszcza jeżeli łączą się one z jakimiś trudnymi momentami. Przez to właśnie znacznie częściej na rowerowe jazdach po górach, czy skoki spadochronowe zabierane są kamery sportowe.

kamerki

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki solidnemu zamocowaniu mamy świadomość, że nie odczepią się one w czasie robienia figur, a specjalna obudowa jest odporna na porysowania oraz pęknięcia, więc nawet w przypadku upadku możemy zostać spokojni o to, że nic jej się nie stanie. Na dodatek takie kamery mogą być przymocowane do kasku, więc ciągle będziemy posiadali puste ręce, a co się z tym łączy, nic nie będzie nam przeszkadzało w wykonywaniu skoków, czy w jeździe na nartach (niezawodne kamery sportowe). Wszystko co zostanie uchwycone przez taką kamerę może stać się świetną pamiątką na spore lata.

Dji Phantom świetnie spisze się w różnych momentach

Pojawiają się sytuacje kiedy pragniemy nagrać film z jakiegoś spotkania, ale jest na nim tak sporo ludzi, że nie mamy jak dostać się między nich, by zrobić wspaniałe ujęcia. Poza tym z ziemi nie jesteśmy w stanie pokazać, jak sporo osób przyszło w dane miejsce, co ma szansę oddziaływać na atmosferę jaką uzyskamy na ujęciach.

nagrywanie z powietrza

Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego znacznie więcej ludzi zauważa możliwości jakie proponuje im Dji Phantom, a więc nieduży helikopter, który za pomocą zdalnego sterowania może wykonać świetne ujęcia z lotu ptaka (dowiedz się więcej o dji phantom). Co istotne to fakt, że zarówno wykonane ujęcia, jak i film mogą stać się wykonane w najwyższej jakości, z zauważeniem każdego z szczegółów. Co więcej ( klimatyzatory zewnętrzne ) osoba sterująca tym sprzętem ma podgląd na całą sytuację, więc ma szansę samodzielnie zdecydować co zasługuje na nagranie, a co nie. Należy tu wiedzieć, że tego rodzaju urządzenia pomagają dojść tam, gdzie normalnie fotograf dotrzeć nie ma szansy, a co się z tym wiąże, przez to ujęcia mają szansę zostać wykonane w wyższej jakości i z znaczniejszą dokładnością.

Warto spojrzeć na nowe sprzęty

Nowe urządzenia rejestrujące, pomagają nam uwiecznić chwile, które jeszcze do niedawna okazywały się nierealne do uwiecznienia, a co się z tym wiąże, pozwalają nam mieć niesamowitą pamiątkę, zwłaszcza jeśli dane sytuacje dotyczą nas osobiście. Przez to właśnie należy się dowiedzieć jakie kamery i szanse są nam teraz oferowane, tak żeby móc nabyć to, co idealnie będzie spełniało nasze wymagania.