Na jakiego typu sprzęcie dziś poleca się grać w gry?

Rozrywka mobilna wygląda dzisiaj zupełnie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Obecnie królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać jest na czym. Praktycznie każdy nosi przy sobie telefon komórkowy albo dotykowy smartfon, jakich możliwości obliczeniowe znacznie przewyższają komputery sprzed dekady. Już nawet tych małych sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedaje się ich dużych kuzynów, czyli tabletów.

logo Xbox

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Tablety mają większy ekran, więc i komfort gry jest na nich znacznie lepszy.

Przejdź do opisu, który znajduje się pod poniższym linkiem oraz czytaj również na ów temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie czekaj!

Jeszcze większe monitory posiadają stacjonarne komputery, jeszcze do niedawna właśnie one panowały jeśli chodzi o mobilną rozrywkę. Jednak dzisiaj popularność ich nieco spadła, między innymi dlatego, że spore grono miłośników grania wolało w którymś momencie kupić jedną z konsol, na której gry przygodowe xbox 360 chodzą tak samo dobrze jak na typowym komputerze, a same konsole posiadają kilka zalet, które przyczyniły się do ich dużej popularności. Gracze lubią je bardzo, tak samo jak gry sportowe xbox 360 tak więc rosnąca ich liczba rezygnuje z normalnego komputera i zamienia go na wydają konsolę, na jakiej można naprawdę pograć (na przykład: gry przygodowe na Xbox 360).

Konsole podłączane są do telewizora, przez co dużo lepiej mogą one pełnić funkcję rozrywki rodzinnej w porównaniu z tradycyjnymi komputerami. Poza tym do grania nie trzeba używać klawiatury, a specjalnych padów, a sterowanie nimi jest dużo wygodniejsze. Znacznie przyjemniej jest zasiąść z kolegami czy rodziną przy szerokim na kilkadziesiąt cali telewizorze w salonie, niż cisnąć się na krześle przed niedużym monitorem. W ostatnich czasach do konsol zakupić można dodatkowe kontrolery ruchowe, dzięki czemu granie na przykład w gry muzyczne xbox 360 jest prawdziwą przyjemnością.

Oprócz tego konsole proponują w zasadzie te same gry, co typowe komputery. Duża część firm sprzedaje nowe gry platformowe xbox 360 na te właśnie urządzenia, na konsole konkurencyjnych firm i tradycyjne komputery. Przeważnie daty emisji są w podobnym okresie, więc nie ma problemów z tym, że trzeba dłużej poczekać na pojawienie się wymarzonej gry (wypróbuj te: platformówki na Xbox 360).