Kilka podpowiedzi, co warto obejrzeć w wolnych chwilach

Często mając wolny wieczór chcemy obejrzeć jakiś naprawdę dobry film lub serial. Przed kilkunastu laty realizacja tego planu wiązała się z wycieczką do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed regałami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po zapoznaniu się z kilkoma krótkimi opisami z okładek filmów pożyczał ten, który wydawał mu się najbardziej interesujący. Oczywiście asortyment tytułów w wypożyczalni był dość skromny, co stanowiło całkiem duży problem dla prawdziwych kinomanów już całkiem inaczej. Zamiast robić sobie obowiązkowy spacer do wypożyczalni musimy tylko włączyć jeden z tak zwanych serwisów Video na życzenie. Zatem jedynym problemem, który trzeba rozwiązać przed seansem jest wybór filmu, który zadowoli wszystkich obecnych widzów. Poniżej znajduje się parę wskazówek, co warto obejrzeć w wolnej chwili.

Dla sympatyków seriali – Pamiętniki Wampirów
pamiętniki wampirów sezon 1

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Scenariusz tego znanego amerykańskiego serialu
powstał w oparciu o powieść autorstwa L. J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on losy młodej Eleny Gilbert i jej młodszego brata Jeremy’ego. Rodzeństwo traci ojca i matkę w tragicznym wypadku samochodowym, a jakiś czas później poznaje ukrywającego swoje prawdziwe ja wampira. Niniejszy skrót fabuły może się wydawać niezbyt zachęcający, ale dla każdego, kto chociaż na chwilę włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 z pewnością nie będzie ostatnim – na tej stronie bez problemu zdobędziesz podpowiedź.
Dla miłośników filmów pełnometrażowych

Wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych nie wątpliwie spodoba się amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku. Choć film wszedł na polskie ekrany niemal dziesięć lat temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego czaru.

Równie emocjonujące artykuły znajdziesz w pokrewnym serwisie. Jeżeli masz ochotę je przeczytać – zobacz pod linkiem statuetki na zamówienie, który jest tutaj.

Oryginalny scenariusz i gwiazdorska obsada gwarantują, że dwie godziny spędzone przed telewizorem na pewno nie będą czasem straconym. Jest to naprawdę świetna propozycja na leniwy sobotni wieczór. Sympatyków mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy należące do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku () oraz trochę zapomniany, ale stale tak samo śmieszny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch. Obie propozycje stanowią naprawdę udane sequele filmów, które biły rekordy popularności i zdobyły uznanie tysięcy fanów. Jeśli chcemy serdecznie pośmiać się przez dwie godziny przygody czterech przyjaciół w Tajlandii lub Jurka Kilera są tym najlepszym wyborem.