Gra dla pasjonatów rozrywki na bardzo dobrym poziomie

Dla ludzi kochających gry skrót BF4 nie jest tajemnicą. Ale dla tych ludzi, którzy gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie niemożliwy do odgadnięcia. Gdy battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy włączyć na komputerze, na konsoli i stan rozgrywek monitorować na naszych smartfonach.

Komputery

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy dotykające wojennej tematyki lub ogólnie filmy z wartką akcją na pewno rozsmakuje się w tej grze. To przeniesienie się do wojny totalnej. Producenci gry postarali się zadbać o to, byśmy nie mogli się ponudzić. Dlatego, nawet kolejna godzina gry okaże się tak samo pasjonująca jak jej pierwsze minuty. Dobrze, więc zarezerwować sobie codziennie trochę czasu na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, jakie stawia przed nami rozbudowany system walki w BF4. Stale zmieniające się otoczenie, sytuacje, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały miejsca, to wszystko sprawia, że chce się grać bez żadnych przerw. Możliwość gry online pozwala nam uczestniczyć w rozgrywce razem z ponad 60 innymi graczami. Kilka trybów i dziesięć ogromnych map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego chcemy przeprowadzić przez meandry gry, w całości. Wiadomo, że odezwą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest nader brutalna. Jednak powiedzieć tak mogą, tylko te osoby, które nie wiedzą jak istotny jest w tej grze element odpowiedniej strategii.

Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic

Dwa pady do konsoli

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy chcieli móc zajrzeć za drzwi pomieszczenia, do którego wejście posiadają jedynie akredytowane osoby. Każdy z nas ma w sobie żyłkę szpiega, który chce sprawdzić, co dzieje się w jego mieście. Jeśli dodamy do tego informatyczne zapędy, to powstanie nam recepta na główną postać gry. Gra watch dogs to intrygująca rozrywka, serwująca nam postać – hakera, byłego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać. Ta gra nie opiera się tylko na tym, że główny bohater siedzi i przeczesuje niedostępne dla zwykłej osoby bazy danych, jest również możliwość starcia z różnymi postaciami.

A Aiden Pearce – bo tak nazwano głównego bohatera, w grze może korzystać z broni palnej i walczyć wręcz. Gra wciąga i sprawia, że zastanawiamy się czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie sposobem na kontrolowanie naszego życia. Ale jedna rzecz jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na wiele godzin. Granie w tego rodzaju grę to nie tylko relaks, ale też ćwiczenie własnego umysłu. Jeśli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami komputerowymi, to dobrze zacząć od tej gry. Początkowo może być ciężko odnaleźć się w wirtualnym świecie, ale po dłuższym momencie na pewno poczujemy, że taka gra jest dla nas. Zresztą jeżeli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i walka, to warto pomyśleć o kupnie watch dogs.

Nasz wpis wydaje się być ciekawy? Masz chęć na więcej opisy? Zatem nie ociągaj się i klikaj karmy dla psa w ten link.

To gra dla osób, które mają głowę na karku i smykałkę do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.