Polecamy gry na nowe konsole

Oferowane dzisiaj na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie pasjonatów zgodnie z określonym gustem, a także według panujących dziś na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz wysoką jakość zabawy doceniło już mnóstwo graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!

Nadchodząca wersja gry rozchwytywanej od wielu lat oraz szczególnie lubianej przez grających pasjonatów Fifa 14 (użyteczna treść) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu choć na moment można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności szybkiego reagowania będą tu wyjątkowo znaczącą pomocą, ponieważ mnogość możliwych do wykorzystania funkcji w połączeniu ze sprytem oraz szybkim tempem działania dać mogą znakomite efekty. Dzięki złączeniu sił oraz opcji grania w sieci w tę grę przeżyć można rewelacyjną przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

turniej FIFA

Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com

Ceniony w szczególności przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (kontynuuj), K. Yamauchi wypuścił jej kolejną wersję. Cała seria już od początku jej powstania oraz wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością, w szczególności ze względu na rozbudowane funkcje oraz rewelacyjną jakość dawanego do dyspozycji obrazu. Znakomity odbiór, wielość funkcji oraz dbałość o szczegóły powodują, że gra w Turismo jest jeszcze lepsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakiego rodzaju jeszcze unowocześnienia wprowadzi producent.

Doskonały dźwięk polifoniczny zachęci do gry także osoby, które dotychczas niezbyt przepadały za konsolowymi wyścigami. Polecana przez wielu gra Metal Gear Solid (więcej…) jest unowocześnioną wersją producenta gier H. Kojima.

Jeśli uważasz, że te informacje są wartościowe, to odsyłam tutaj – tam także są podobne dane, które warto przeczytać.

Jest to gra pierwszy raz wypuszczona na rynek w 1998 roku, dlatego dzięki wieloletniej tradycji oraz wprowadzaniu innowacji jest dziś tak popularna. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już dziś, a zadowolenie poczujesz już od pierwszej rundy.