Przegląd znanych i ciekawych gier na PC

Gry komputerowe są bardzo różne, o czym bardzo dokładnie przekonuje ostatnie kilka lat przyglądania się sklepowym półkom. W tym czasie ukazały się gry naprawdę wysokiej jakości, w które bez żadnej obawy mogą grać zarówno starsi, jak i kilkunastoletnie dzieci. Takie gry są pozbawione przemocy i brutalności, a wiele z nich oprócz funkcji rozrywkowej może sporo nauczyć.

konsola Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem takiej produkcji jest na przykład gra sims 3 (zobacz na naszej stronie: ), w której gracz steruje życiem wirtualnych postaci, rozwija otoczenie w którym żyją i zdobywa kolejne umiejętności. The sims jest chyba najlepiej sprzedającą się grą komputerową w historii, piętnaście milionów kopii, które się sprzedały na całym świecie doskonale świadczą o jej popularności. W grę grywają całe rodziny, dzieci z rodzicami, i nadal jest wspaniałą rozrywką polecaną dla każdego.

Na przeciwległym końcu gier oferowanych na rynku są produkcje brutalne i pełne przemocy, lecz paradoksalnie również mające dużą popularność wśród graczy.

Potrzebujesz dodatkowe info (https://dominikkania.pl/produkt/opanuj-cukry/) na opracowany tutaj temat? Nie ma problemu – musisz kliknąć w poniższy link i pod nim wyszukasz masę różnych detali.

Przez swoją brutalność nie są przeznaczone dla młodszych graczy, lecz niestety sporo młodzieży czasami gra w nie, chociaż absolutnie nie powinno. Do tytułów takich zalicza się przykładowo grand theft auto iv premium games gra pc, czwarta z kolei edycja z brutalnej serii GTA, w jakiej gracze mogą się wcielić w kierujących samochodami i im bardziej będą rozrabiać na ulicy, tym zdobędą więcej punktów.

Typowe w tej grze jest rozjeżdżanie pieszych, uciekanie przed policją, uszkodzenia innych pojazdów, a w ostatnich wersjach także stosowanie broni. Pierwsze dwie części można już zupełnie legalnie ściągnąć z internetu, pomimo że posiadają one kiepską grafikę to nadal posiadają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Obecnie na szczycie popularności jest ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić jako wersję pudełkową, a także można ściągnąć z internetu, dokupić sam i zupełnie legalnie zainstalować na swoim komputerze. Grając w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zupełnie nie nadaje się dla mniejszych graczy i pod żadnym pozorem nie powinny w nią grać dzieci.