Świetny sposób na genialną rozrywkę

Gdy myślisz, dokąd pójść w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski pojawił się escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno zaskoczy niejedną osobę. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pomieszczeniami, z których należy uciec, czas na ucieczkę to 60 minut. Możemy wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będzie trzeba odszukać skarb zrabowany przez korsarzy.

Do wybranego pokoju wchodzi od dwóch do pięciu osób drzwi zamykają się i rozpoczyna się zabawa. Dostajemy wskazówki, poszukujemy rozwiązań i powinniśmy znaleźć wszystko, żeby zdążyć przed czasem. Zabawy jest, co niemiara. Musimy tylko chcieć rozwiązać zagadkę. To idealna rozrywka dla osób, które poszukują czegoś innego. Zamiast ponownie chodzić po plażylub siedzieć w ogródku piwnym rzeczywiście fajnie poczuć zew przygody.

Całkowicie inny wymiar rozrywki

escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy chcieliśmy być w środku jakiejś filmowej zagadki i wskazać głównemu bohaterowi, co powinien zrobić, bo przecież przed telewizorem wszystko to wydaje się tak banalne. Teraz możemy zostać częścią akcji. Otóż możemy wybrać się do escape room Gdańsk – . To sposób na spędzenie czasu na grze, w której trzeba brać czynny udział. Żeby się wydostać z pokoju należy przeanalizować wiele wskazówek poukrywanych w pokoju, na pozór prosta sprawa, jednak wychodzi na to, że 60 minut może nam nie wystarczyć. I nagle zaczynamy rozumieć, że filmowy bohater wcale nie ma tak łatwo.

Zainspirował Cię nasz wpis? Masz ochotę pozostawić jakieś komentarze na nasz temat (https://lemans.pl/sklep/)? Będzie to dla nas bardzo radosne doświadczenie.

Czasem nawet wszystkie wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest przednia.

Zawsze to coś innego, a tak w ogóle są aż 3 pokoje do wyboru (opisy pokoi: ) i niebawem będzie też 4. Dlatego jeżeli raz wybierzemy się w to miejsce, to będzie można wrócić rozwiązać inne zagadki. Dobrze wspominać o tym znajomym, by i oni mogli się sprawdzić, kto wie może znajdzie się pośród nas jakiś następca Holmesa, bo na bank będzie dużo radochy i wiary w to, że w jakiś sposób się uda wyjść z tego pokoju bez szwanku. Jasne jest, że wszystko jest w pełni bezpieczne, chodzi tu raczej o to żeby ruszyć głową, ale nie siedząc w fotelu, a po prostu ruszając się i szukając wskazówek, które pozwolą wyjść z pokoju.