Czemu niektóre gry stają się światowymi hitami, w jakie grają niezliczone ilości graczy z całego świata.

Współcześnie, w epoce smartfonów oraz komputerów, raczej trudno narzekać na nudę. Oczywiście tradycyjne planszówki w dalszym ciągu cieszą się popularnością, mimo że wiele osób już dawno obwieszczało ich koniec.

przebranie

Autor: H. Michael Karshis
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nadal jest sporo osób, jakie co jakiś czas pragną się oderwać od monitora i w gronie znajomych lub rodziny przyjemnie spędzić czas. Niektóre z planszówek są faktycznie bardzo popularne, na przykład jedną z takich rewelacyjnych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety jest im jednak bardzo daleko do tego, co się dzieje na rynku gier komputerowych. Tu nawet mniejsze produkcje, takie jak airport simulator, znajdują znacznie większe grono chętnych, niż najpopularniejsze gry planszowe, a co dopiero jeżeli się je porówna do największych hitów.

Żeby poszerzyć wiedzę na przedstawiany temat obejrzyj stronę (http://maleskrzaty.pl/plan-dnia-maluszki/), która posiada fascynujące informacje na przedstawiany temat – trzeba tylko kliknąć.

/J]

arkham horror

Autor: enn-here
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli będzie chodzić o kwestię popularności, to chyba nic nie pobije serii angry birds pig.

Nie obawiaj się, nasze odsyłacze (http://www.digital-motion.pl/) są niesamowicie wciągające oraz, co najistotniejsze, są zawsze aktualne i przydatne. Jeżeli szukasz jakichkolwiek informacji, to na nasze strony.

Jak pokazują statystyki, jest to obecnie najbardziej popularna gra na świecie, i póki co nie widać żadnej nowej, jaka by mogła zagrozić temu miejscu. Codziennie gra w nią wiele milionów ludzi z całego świata, a ilość ściągnięć już dawno przekroczyła okrągły miliard. Gra jest obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, lecz również na inne platformy, łącznie z konsolami oraz komputerami, a jej ogromną zaletą jest możliwość zagrania nawet jeżeli będzie się miało kilka wolnych minut.

Na tak krótki czas nie opłaca się nawet siadać do następnej hitowej gry, czyli assassins creed – gra assassins creed. Seria ta obejmuje kilkanaście różnych produkcji, wydawanych w przeciągu minionych dziewięciu lat, a wszystkie one mają interesującą, bardzo wciągającą fabułę.