Najlepsza muzyka

Ciężko się nie zgodzić z tymi analitykami, którzy zauważają totalny upadek popu. W 2013 roku było organizowane rozdanie nagród telewizji MTV, na którym występ swój miała słynna Miley Cyrus. Jej kawałek był koszmarnym epatowaniem pornografią, co spowodowało straszny niesmak pośród widzów i komentatorów. Od dawna można dostrzec, że muzyka nie ma znaczenia – dziś panują krótkie teksty, proste bity i epatowanie gołym ciałem oraz materializmem.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy, kto w ostatnich dziesięcioleciach śledził branżę rozrywkową, na pewno zauważa ten upadek. I na bank myśli o przeszłości z nostalgią. Kiedyś na występach MTV grali REM, Pearl Jam, Queen.

Dziś w monitorze odbiornika rządzą raperzy, rapujący o pieniądzach i dziewczynach, okraszając przy tym swoje teksty kolosalną dawką przekleństw. Współcześnie szybciej napotka się na gołe piersi dziewczyny w klipie muzycznym, niż na oryginalny i posiadający przesłanie tekst kawałka. W ostatnim czasie znaczną popularność zaskarbił sobie tak zwany dubstep, czyli banalne rytmy, zbliżone do hałasów z placu budowy. Ale to nic dziwnego – muzyka jest odbiciem społeczeństwa. Jeżeli takie utwory podobają się publice, to zaczynają być chętnie używane przez (quasi) artystów i firmy muzyczne.

Nie powinno się jednak tracić nadziei – w muzykie można spotkać takie diamenty, jak Serj Tankian. Ten bejrucki wokalista jest znany z fascynujących tekstów oraz niepowtarzalnej muzyki, będącej połączeniem tradycyjnych rytmów z metalowymi brzmieniami. Od niedawna postawił na karierę jako solista, poprzednio grał w zespole System of a Down.

Masz chęć poznać większą ilość interesujących informacji na ten temat? To pokaż szczegóły (https://mdbplayground.pl/zory/), które akurat takie informacje mają.

Jego płyty rewelacyjnie się sprzedają, a na gigach frekwencja jest zadziwiająca. W mainstreamie wielką furorę robi Lana Del Ray. Mimo swobodnego charakteru swoich brzmień, teksty jej kawałków są naprawdę interesujące. Można rzec, że w tej dziedzinie Lana Del Ray jest światłem w tunelu dla tych, którzy mają dosyć głupoty obecnej branży artystycznej.