Złodziej, człowiek z zaburzeniami psychicznymi i chłopak z getta – kto już wie, o jaką grę chodzi?

Świat gier w obecnych czasach zdaje się tak realny, że chcemy czasem w nim zamieszkać. Po kilku godzinach gry zamiast stawać się zmęczonym, jesteśmy jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.

Komputerowa postać

Autor: Chris Isherwood
Źródło: http://www.flickr.com

Wydaje nam się, że rzeczywiście zanurzyliśmy się w wirtualnym świecie i tylko w chwili, gdy gra całkiem nas pochłania jesteśmy w stanie sprawnie pokonywać wszystkie przeszkody, zdobywać wyższe poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiemy, takie odsunięcie się od kłopotów rzeczywistych jest wskazane. Dlatego gta jest aż tak popularną grą. Gra gta 5 to świetna grafika, innowacyjne rozwiązania i co ważne genialny pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie przyciągnęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w nieistniejącym w rzeczywistości mieście Los Santos, gdzie wraz z trójką bohaterów możemy próbować przetrwać w ich skórze, a nie jest to prosta sprawa. Bycie świadkiem koronnym, czy pilotem w stanie spoczynku, który ma obsesję co, do teorii spiskowych albo chłopakiem, który musi ściągać auta od niewypłacalnych klientów. Każdy z nich ma jakieś sprawy i każdy z nich chciałby wyjść na prostą, ale nie jest to takie proste. Za to bardzo łatwe jest przenoszenie się ze świata jednego bohatera do świata drugiego bohatera. Jest to możliwe dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak

Czerwone auto

Autor: Axion23
Źródło: http://www.flickr.com

skonstruowana, żebyśmy mogli poznać lepiej życie każdego z bohaterów. Poza tym mamy do dyspozycji tak jak poprzednio helikoptery, skutery wodne, czy samochody. Można kupować broń, ale też ulepszono system walki wręcz. Co istotne muzyka idealnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę dzisiejszego gracza, mającego ochotę na grę, która nie daje możliwości zwolnienia tempa. Warto hobbystycznie znaleźć sobie jakąś grę, która pomoże nam się zrelaksować po trudnym dniu w pracy.

Magia zła, które nie pozwala na normalne życie – spokojnie to tylko gra

Jeśli któraś gra jest chwalona przez krytyków nie ma gwarancji, że graczom też się spodoba. Jednak, jeśli powstaje kolejna seria jakiejś gry, to mamy pewność, że pochłonęła ona całą masę ludzi. Co jest jednoznaczne z tym, że i fabuła i sposób wykonania gry jest na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o następną odsłonę gry diablo 3 to możemy powiedzieć tu o świetnym poprawieniu poprzednich wersji.

Spór Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na zupełnie inny poziom. Do uratowania świata przed mocą nieczystą jest pięciu bohaterów. Każdy z bohaterów ma zarysowaną bardzo szeroko fabułę. Przez, co dowiadujemy się o tych postaciach bardzo dużo. Dodatkowo gra została uzupełniona o notatnik z podróży i o kilka innych ciekawych opcji, których nie było we wcześniejszych wersjach. Wzięto również pod rozwagę na prostsze zarządzanie czym jest toc postacią, dodano opcję wsparcia przez towarzyszy. Dzięki ulepszeniom cała gra jest o wiele bardziej wciągająca i pozwala zmierzyć się z różnego typu ciekawymi zdarzeniami. Jeżeli, więc chcemy walczyć z siłami zła, warto oddać się wirtualnym potyczkom.
Posted in Bez kategoriiTagged ,