Militaria online – czyli pasja podróżowania, przygoda oraz niezbędny ekwipunek

Każdego dnia życie szykuje nam wyzwania. Jak się okazuje, wiele życiowych testów jesteśmy w stanie przejść z dobrym rezultatem. Jednakże zdarzają się sytuacje, kiedy najmniejsza nawet pomyłka może kosztować zdrowie, a nawet życie

[…]

Czytaj dalej…

Z jakiego powodu naprawdę warto jest urządzać tak zwane imprezy konsolidacyjne?

Aktualnie wielu managerów firm rozumie, że o wiele lepszym wyjściem jest dbałość o obecnych członków personelu niżeli rekrutacja nowych. Z jakiego powodu? Gdyż, jak mówi wielowiekowe przysłowie starych drzewek się nie przesadza.
Aktualni pracownicy znają już specyficzność konkretnej spółki, a rekrutacja to zbędny nakład pieniężny nierzadko powiązany także ze szkoleniem nowo powstałej kadry.

[…]

Czytaj dalej…

Polacy wyruszyli licznie zwłaszcza do UK

Po zmianie systemu z socjalistycznego na wolnorynkowy pozmieniało się wiele. kilka lat wcześniej eskapady do innych krajów to była nieosiągalna rzecz. Granice były pozamykane, a Mur Berliński efektywnie oddzielał dwie części Europy. Po upadku komuny nadeszły zmiany, a po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej rozpoczęło się na wszechstronną skalę otwieranie granic innych członkowskich państw. Polacy ruszyli żwawo, zwłaszcza do UK.

[…]

Czytaj dalej…