Sprawdzamy na czym polegają gierki wideo z gatunku science fiction

Generalnie rzecz biorąc, miłośnicy fantastyki w dziedzinie gier komputerowych, dzielą się na dwie kategorie. Ci pierwsi są entuzjastami opowieści rozwijających się w baśniowych krainach, pełnych elfów, gnomów oraz legendarnych herosów. Ci drudzy, wolą zupełnie odmienny świat przedstawiony. Gdyż science fiction kieruje zupełnie odmiennymi zasadami. Przeważnie miejscem akcji jest kosmos, obszar często mocno niegościnny dla naszych bohaterów. Przemierzają oni w statkach kosmicznych ten rewir, poznając wielu obcych. Oto przykład dwóch interesujących gier z tego nurtu.

[…]

Czytaj dalej… from Sprawdzamy na czym polegają gierki wideo z gatunku science fiction

Przeczytaj niepopularne tytuły – nie bądź ślepy

Wszyscy ludzie, którzy nawet w delikatnym stopniu zajmują się polską sceną polityczną, bez wątpienia znają postać Rafała Ziemkiewicza. Ale nie dlatego, że zajmuje się on zagadnieniami polityki. Jest on bardzo docenianym dziennikarzem, komentatorem politycznym oraz publicystą. Jeżeli prześledzimy uważnie jego życiorys, z pewnością dojdziemy do wniosku, że jest on niespokojnym duchem. Ziemkiewicz wiązał się z wieloma wydawnictwami prasowymi, jak również rozgłośniami radiowymi w naszym kraju, z których odchodził z rozmaitych przyczyn.

[…]

Czytaj dalej… from Przeczytaj niepopularne tytuły – nie bądź ślepy

Ciekawe pomysły na to, aby robić coś nietypowego w domu z rodziną czy przyjaciółmi.

Młodzi ludzie uwielbiają dobrą zabawę i aktywność fizyczną, dlatego też w niejednym domu spotkać można wiele różnych ciekawych gadżetów. Niektóre z nich świetnie sprawdzają się w czasie towarzyskich spotkań, inne z kolei dużo bardziej nadają się do samodzielnej zabawy czy nawet trenowania. Jeżeli będzie się miało odpowiednio dużo miejsca, to można pomyśleć o zakupie czegoś przydatnego, przy czym można będzie spędzać wolny czas.

[…]

Czytaj dalej… from Ciekawe pomysły na to, aby robić coś nietypowego w domu z rodziną czy przyjaciółmi.

Gdzie sięga tradycja przebierania się w różnorakie stroje przy niektórych popularnych okazjach?

Konwenans przebierania się na zabawy maskaradowe dosięga średniowiecza oraz wywodzi się ze słonecznej Italii. Tamtejsi oligarchowie ubierali je, żeby upodobnić się do różnorodnych postaci słynnych z mitologii.

[…]

Czytaj dalej… from Gdzie sięga tradycja przebierania się w różnorakie stroje przy niektórych popularnych okazjach?

Militaria online – czyli pasja podróżowania, przygoda oraz niezbędny ekwipunek

Każdego dnia życie szykuje nam wyzwania. Jak się okazuje, wiele życiowych testów jesteśmy w stanie przejść z dobrym rezultatem. Jednakże zdarzają się sytuacje, kiedy najmniejsza nawet pomyłka może kosztować zdrowie, a nawet życie

[…]

Czytaj dalej… from Militaria online – czyli pasja podróżowania, przygoda oraz niezbędny ekwipunek