Jak najlepiej spędzić urlop w Polsce?

Nierzadko zdarza się nam narzekać, jeśli lato spędzamy w kraju. Przebiło się przekonanie, że prawdziwy urlop należy spędzić gdzieś w odległych miejscach. Taki odpoczynek jest kosztowny, w związku z czym nie wszyscy mogą wybrać taką formę. Nie trzeba jednak być smutnym z tego powodu, gdyż w Polsce także można spędzić wspaniałe wakacje. Powszechnie wiadomo, cudze lubimy chwalić, a swojego nie znamy. Niezbędna jest zmiana tego myślenia.

[…]

Czytaj dalej… from Jak najlepiej spędzić urlop w Polsce?

Gdzie można znaleźć jakieś spokojniejsze miejsce nad brzegiem Morza Bałtyckiego, co będzie mógł gościom zaoferować Jantar.

Polskie morze od lat jest głównym miejscem wakacyjnego wypoczynku. Pełne piasku plaże ciągną się od Szczecina przez kilkaset kilometrów w stronę granicy z Rosją, i jak będzie tylko trochę słońca, to te setki kilometrów są po brzegi pełne turystów. Niektórzy z nich wolą zatrzymać się w większych miejscowościach takich jak Koszalin albo Gdańsk, inni dużo bardziej preferują ciszę, spokój i mało turystów.

[…]

Czytaj dalej… from Gdzie można znaleźć jakieś spokojniejsze miejsce nad brzegiem Morza Bałtyckiego, co będzie mógł gościom zaoferować Jantar.