nowości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/lemon-interactive.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Granie wciąga, ale czy coraz bardziej?

Gra sudoku
Autor: yanik_crepeau
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Dzięki temu żyje się nam wszystkim z pewnością łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Na pewno oprócz wykorzystywania sieci do opłacania rachunków, umawiania się na randki bądź planowania wycieczek, skupiamy się w niej także i na tym, żeby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.

Powinno się mocniej doceniać gry konsolowe!

gry na konsolę
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
Doceńmy konsole i gry, które są przecież nieustannie na takowe wydawane. Mimo wszystko posiadanie konsoli to kapitalna rzecz. Jeżeli zatem ktoś na poważnie myśli o tym by kupić sobie konsolę z całą pewnością nie powinien miewać jakichś wątpliwości. Spokojna głowa: mimo wszystko konsola to praktycznie same zalety. Jeżeli kogoś interesuje zaznajomienie się z zaletami grania na konsolach z całą pewnością musi dokładnie zaznajomić się z owym artykułem. Spowoduje on, że pewnie nawet człowiek, który się mocno do tej pory ociągał nareszcie dostrzeże, iż choćby gry muzyczne ps2 są doskonałą rozrywką.